Loading…

Vetëm një ngjarje është e paralajmëruar për sot në Kosovë

  • 30/10/2022 | 07:58

Vetëm një ngjarje është e paralajmëruar për sot në Kosovë

Ngjarja e vetme e paralajmëruar për sot.


14:00

Nisma Socialdemokrate mban Konventën Politike. (Hotel “Emerald” Prishtinë)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë