Loading…

Vetëm pas 5 minutave lojë Interi i shënon Milanit

  • 16/09/2023 | 18:19

Vetëm pas 5 minutave lojë Interi i shënon Milanit

Sot po zhvillohet derbi mes Interit dhe Milanit, derbi ky që fillojë në mënyrën më të mirë të mundshme për fansat e futbollit.


Ishte Henrikh Mkhitaryan ai i cili shënoi që në minutën e 5-të të ndeshjes për të kaluar në avantazh zikaltrit.

Ai shfrytëzoi një tollovi në zonën kundërshtare dhe bëri një goditje që la të shtangur portierin kundërshtar Mike Maignan.

Pas golit pritet një ndeshje edhe më e bukur pasi Milani nuk do të dorëzohet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë