Loading…

Vetëm tre javë mbas lindjes Cardi B zgjedh një veshje super unike për Javën e Modës

  • 30/09/2021 | 15:22

Vetëm tre javë mbas lindjes Cardi B zgjedh një veshje super unike për Javën e Modës

Cardi B di si të bëjë një hyrje të denjë.


Reperja 28 vjeçare bëri një paraqitje surprizë në Javën e Modës në Paris dje (e martë) për të festuar ekspozitën e re “Thierry Mugler, Couturissime” në Musée des Arts Décoratifs.

Cardi nderoi stilistin e paraqitur me një veshje të stilit të lartë nga koleksioni i tij i modës 1995: një fustan i kuq me xixa, i shoqëruar me një pelerinë me pendë që përputhej me fytyrën e saj.

Fituesja e Grammy shtoi edhe më shumë dramë me dorezat e saj të gjata dhe gjerdanin e rubinit.

Por, ajo që e bëri pamjen më tërheqëse dhe interesante ishin vetullat e saj të kuqe.

Dalja vjen vetëm tre javë pasi Cardi lindi fëmijën e saj të dytë, një djalë, me burrin Offset.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë