Loading…

Vetëplagoset një femër në qytetin e Ferizajit

  • 04/09/2017 | 10:40

Vetëplagoset një femër në qytetin e Ferizajit

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër nga qyteti i Ferizajit ka plagosur veten aksidentalisht.


Sipas njoftimit të Policisë, viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe njësitet kompetente po meren me rastin.

“Ferizaj 03.09.2017- 16:30. Viktima femër K-Shqiptare (fëmijë) është vet-plagosur aksidentalisht me armë zjarri. Viktima është dërguar për tretman mjekësor. Njësitet kompetente janë duke u marre me rastin”, thuhet në njoftimin e Policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë