Loading…

Vetëplagoset një person në Gjilan

  • 02/01/2022 | 15:54

Vetëplagoset një person në Gjilan

Një person në Gjilan është vetëplagosur në shuplakën e dorës së majtë me armë zjarri, për çka ka marrë tretman mjekësor.


Në raportin e 24-orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se njësiti policor në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri në formë stilolapsi dhe predhën e fishekut që mjekët ia kishin hequr të dyshuarit nga dora.

Në konsultim me prokurorin i dyshuari është liruar, ndërsa lënda e rastit do të hetohet në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë