Loading…

Veterani i UÇK-së nga Drenica, ka një porosi për Qeverinë Kurti

  • 06/06/2021 | 21:11

Veterani i UÇK-së nga Drenica, ka një porosi për Qeverinë Kurti

Brahim Rexhepi veteran i UÇK-së nga Dreni, baba dhe vëlla dëshmori, i dërgon Qeverisë Kurti porosi lidhur me Gjykatën Speciale e ushtarët e UÇK-së.


“Mos vraponi vetëm për karriget e juaja mbroni ushtarët e juaj, mos harroni se kemi edhe argat të Serbisë ende brenda nesh”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë