Loading…
Veterani i UÇK’së u rrëzua në vendin e punës: Kërkon ndihmë për shërim
  • 16/05/2019 | 22:20

Veterani i UÇK’së u rrëzua në vendin e punës: Kërkon ndihmë për shërim

Familjarët e veteranit të UÇK’së kanë kërkuar ndihmë nga qytetarët, transmeton Gazeta Metro.


Sadri Rexhaj ishte rrëzuar në vendin e punës nga kulmi dhe ka pësuar lëndime të rënda në palcën kurrizore, gjë që e ka bërë të palëvizshëm.

Ai është i shtrirë tashmë e tre muaj nëpër spitalet e Kosovë, ndër të tjerash ai ka pësuar infeksione intra- spitalore, postraumatike, ndërsa nga pamundësive për tu shërua këtu ai duket të dërgohet për shërim jashtë shteti.

Për më shumë informata rreth ndihmës, shikoni postimin në Facebook./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë