Loading…

Vetëvendosje bënë homazhe në Prekaz

  • 28/11/2016 | 15:13

Vetëvendosje bënë homazhe në Prekaz

Lëvizja Vetëvendosje për nder të festësë flamurit kombëtar ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial “Adem Jashari”, në Prekaz.

Sipas tyre 28 Nëntori, më shumë se sa festë është projekt, projekt ky për të cilin u flijua familja Jashari.

“Sot, para varreve të tyre, u zotuam që projektin për të cilin ata ranë, do ta qojmë deri në fund.”, thuhet në publikimin e Lëvizjes Vetëvendosje në rrjetin social Facebook./gazetametro.net

vetevendosje-1

vetevendosje-2

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë