Loading…

Vetevendosje bojkoton të gjitha seancat e Kuvendit

  • 15/11/2016 | 14:53

Vetevendosje bojkoton të gjitha seancat e Kuvendit

Si pasojë e mosmbajtjes së seancës së jashtëzakonshme për Astrit Deharin, Lëvizja Vetëvendosje do të bojkotojë të gjitha seancat e Kuvendit të Kosovës.

Ky deklarim ka ardhë nga përfaqësuesi i Lëvizjes Vetëvendosje në Kryesinë e Kuvendit të Kosovës gjatë mbledhjes së sotme.

“Në këtë situatë, përfaqësuesit e GP të Vetëvendosjes në Kryesi, e lëshuan mbledhjen, duke bërë të ditur se nuk janë të gatshëm të marrin pjesë në asnjë seancë të rregullt, pa këtë seancë të jashtëzakonshme”./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë