Loading…

Vetëvendosje mban sot konferencë të jashtëzakonshme

  • 08/05/2017 | 10:57

Vetëvendosje mban sot konferencë të jashtëzakonshme

Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar se sot do të mbajë konferencë për media.


Kjo pritet të ndodhë pas shtyrjes së mbledhjes së sotme të qeverisë, për ditën e mërkurë.

Konferenca do të fillojë në ora 12:00.

Opozita vazhdimisht e ka kundërshtuar këtë projektligj, si brenda Kuvendit, ashtu si edhe me protesta ka paralajmëruar sërish se nuk do të lejojë kalimin e kësaj marrëveshjeje, e cila sipas tyre i humb Kosovës territor. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë