Loading…
‘Vetëvendosje po bën luftë të ashpër kundër Shpend Ahmetit’
  • 13/06/2018 | 23:12

‘Vetëvendosje po bën luftë të ashpër kundër Shpend Ahmetit’

Debat i ashpër është zhvilluar për raportet që Vetëvendosje ka me Shpend Ahmetin në Kuvendin Komunal të Prishtinës.


Në emisionin “Debat Plus”, analisti Imer Mushkolaj ka kritikuar ashpër Vetëvendosjen për pozicionin opozitar që kjo e fundit po merr në Komunën e Prishtinës.

“E keqja është se në Prishtinë ekziston një opozitë e fuqishme, e cila edhe pa ndihmën e Vetëvendosjes, mundë të ndikoj në mbarëvajtjen e punës”, është shprehur Mushkolaj.

Mushkolaj ka akuzuar Vetëvendosjen për një “luftë të ashpër kundër Shpend Ahmetit”.

“Nuk jeni në opozitë, jeni në pushtet. Tërhiqni drejtorët nga qeverisja komunale dhe vazhdoni si opozitarë”, i është drejtuar Mushkolaj Konjufcës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë