Loading…

Vetëvrasje e komplote të ndryshme: 6 yjet që kanë vdekur në rrethana të çuditshme

  • 27/06/2019 | 08:32

Vetëvrasje e komplote të ndryshme: 6 yjet që kanë vdekur në rrethana të çuditshme

Diana, Princesha e Uellsit dhe Dodi Al-Fayed kanë vdekur në mënyrë misterioze. Në fakt, për vdekjen e tyre u akuzua një fotograf por nuk u kuptuar e vërteta asnjëherë. Mirëpo, jo vetëm këta, ka shumë yje që kanë kanë vdekur në rrethana të çuditshme, trasnmton Gazeta Metro.


Më poshtë ju sjellim 6 nga ta:

1.Bruce Lee

Zyrtarisht ai vdiq nga një aneurizëm, por teoritë tregojnë për një vrasje.

2. Diana, Princesha e Uellsit dhe Dodi Al-Fayed

Paparacët që i ndoqën u fajësuan për vdekjen e tyre, por Mohamed Al-Fayed tha se vdekja e të dyve ishte një komplot kundër princeshës së Uellsit.

3. Elvis Presley

Këngëtari u gjet i pavetëdijshëm në dysheme në të njëjtën ditë kur ai duhej të largohej nga Memphis. Teoritë tregojnë për vetëvrasje për shkak të numrit të sëmundjeve të pësuara.

4. Michael Jackson

Ka shumë teori në lidhje me vdekjen e tij: nga neglizhenca mjekësore në vetëvrasjen e Mbretit të Popit.

5. Marilyn Monroe

Versioni zyrtar flet për një mbidozë, por të afërmit e saj raportuan se vdekja e saj kishte qenë një vrasje.

6.David Carradine

Ai u gjet në dhomën e tij të hotelit i varur. Versioni zyrtar flet për vetëvrasje, por teoritë tregojnë për një aksident erotik./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë