Loading…

Vetura e EULEX’it përfshihet në aksident |PAMJE

  • 11/09/2018 | 16:11

Vetura e EULEX’it përfshihet në aksident |PAMJE

Një aksident trafiku mes një veture civile dhe një veture të EULEX-it ka ndodhur para pak çastesh.


Një qytetarë ka dërguar fotografi në redaksinë e KALLXO.com në të cilat shihen veturat e aksidentuara.

Sipas qytetarit aksidenti ka ndodhur në afërsi të semaforëve tek fabrika e amortizatorëve në rrugën magjistrale Prishtinë- Fushë-Kosovë.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë