Loading…

Vetura e Morena Tarakut ka një çmim marramendës

  • 22/02/2021 | 20:10

Vetura e Morena Tarakut ka një çmim marramendës

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja kosovare e cila ka vite që është zhvendosur për të jetuar në Turqi.


Jo vetëm në Kosovë por Morenën jeta luksozë e ka ndjekur edhe atje, gjë të cilën e dëshmojnë imazhet e saj. Duke poseduar goxha pasuri, padyshim që Morena shëtitet me vetura luksoze për të cilat shpesh herë ka qenë edhe mjaft e përfolur.

Edhe sot ajo ka pozuar brenda njërës prej veturave të saj, ku ambienti brenda saj nga luksi i tepër po duket si të ishte dhomë banese, madje edhe me karrike të personalizuara M.T

Ndryshe, Morena para dy javësh ka lansuar projektin me Feron –‘Money’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë