Loading…

Vetura godet motoçikletën, por vazhdonte të voziste sikur nuk kishte ndodhur asgjë

  • 01/07/2020 | 10:37

Vetura godet motoçikletën, por vazhdonte të voziste sikur nuk kishte ndodhur asgjë

Një video mjaft interesante dhe e habitshme po qarkullon në internet, dhe madje ka ngjallur një interes të paparë.


Një video e çuditshme tregon një veturë Odyssey që po lëvizte në autostradë me një motor të lidhur në pjesën e përparme të automjetit. Dhe ndërsa shkëndijat fluturojnë, shoferi i makinës nuk mendon të ndalet, transmeton Telegrafi.

Pas publikimit të videos për këtë aksident të çuditshëm, media të shumta shkruan për të. Ato zbuluan se 25-vjeçari George Valentin ishte pas timonit të makinës.

Ai u fut në autostradë me një shpejtësi prej më shumë se 110 km/orë dhe goditi motoçikletën dhe vazhdoi të voziste sikur asgjë të mos kishte ndodhur.

Gjithashtu u gjet shoferi i motorit, Chain Arunritthirot, i cili i tha se nuk u plagos rëndë, por mendon se shoferi qëllimisht e goditi me makinë.

Në kohën e goditjes, ai po ngiste me rreth 100 km/orë, dhe pas përplasjes, ai fluturoi në ajër për disa metra. Motori nga ana tjetër mbeti i bashkangjitur me automjetin.

Valentin vazhdoi të vozisë, por kjo u vlerësua si një arratisje nga vendi i aksidentit. Më vonë Valentin la makinën dhe iku, por policia e gjeti një orë më vonë dhe e arrestoi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë