Loading…

Vetura godet për vdekje motoçiklistin në Vetërnik, viktima një 19 vjeçar

  • 04/07/2022 | 11:41

Vetura godet për vdekje motoçiklistin në Vetërnik, viktima një 19 vjeçar

Një aksident me fatalitet ka ndodhur mbrëmë në Veternik, ku i vdekur ka mbetur ngasësi i një motoçiklete pasi u godit nga një veturë.


Nga Policia e Kosovës kanë thënë se viktima është i moshës 19-vjeçar.

Lidhur me rastin detaje janë dhënë detaje edhe në raportin 24-orësh, ku thuhet se i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë