Loading…

Vetura godet për vdekje një fëmijë 5-vjeçar në Istog

  • 15/08/2022 | 21:57

Vetura godet për vdekje një fëmijë 5-vjeçar në Istog

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot pasdite në fshatin Kovrag të Istogut, ku vetura ka goditur për vdekje një fëmijë të mitur.


Burimet e Gazetës Sinjali kanë bërë të ditur se deri te aksidenti ka ardhur derisa shoferi i veturës ishte munduar t’i ikte një aksidenti tjetër, me ç’rast ka goditur fëmijën në anën tjetër.

Sinjali mëson se bëhet fjalë për një fëmijë 5-vjeçar, i cili u dërgua menjëherë në spital, por që ai nuk arriti t’u mbijetojë plagëve të rënda.

Me urdhër te prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë