Loading…

Vetura godet për vdekje një këmbësor në Prishtinë

  • 09/05/2018 | 13:37

Vetura godet për vdekje një këmbësor në Prishtinë

Një person nuk u ka mbijetuar plagëve që ka marrë nga goditja e dy automjeteve në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.


Policia e Kosovës njofton se aksidenti ka ndodhur mbrëmë në orën 00:15.

“Në këtë aksident lëndime të rënda ka pësuar këmbësori F.A., i cili nuk ka arritur t’i përballojë plagët dhe i njëjti ka ndërruar jetë në QKUK”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë