Loading…

Vetura goditet nga treni në Klinë

  • 18/03/2017 | 20:33

Vetura goditet nga treni në Klinë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e sotme në afërsi të Klinës, kur një veturë është goditur nga treni.


Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin, ku ka bërë të ditur se në aksident nuk ka viktima, përveç të lënduarave, të cilët ndodheshin në veturë.

Policia e cila ka dalë në vendin e ngjarjes në fshatin Jagodë, nuk ka bërë të ditur shkaqet e aksidentit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë