Loading…

Vetura humb kontrollin në autostradën Shkup – Ferizaj

  • 17/06/2019 | 18:40

Vetura humb kontrollin në autostradën Shkup – Ferizaj

Një aksident ka ndodhur sot në autostrandën Ferizaj – Shkup, transmeton Gazeta Metro.

Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Metro zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha.

Hoxha ka thënë se një automjet ka humbur kontrollin dhe si pasojë e mospërshtatjes së kushteve të rrugës.

Ai ka shtuar se nuk ka persona të lënduar.

“Një automjet ka humbur kontrollin dhe si pasojë e mos-pershtatjës së kushteve në rrugë, por nuk ka persona të lënduar. Në këtë incident është përfshirë vetem nje veturë”, ka thënë Hoxha. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 13:09
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë