Loading…

Vetura me foton e Albin Kurtit përfundon në kazino

  • 07/02/2021 | 00:00

Vetura me foton e Albin Kurtit përfundon në kazino

Sipas disa pamjeve që janë publikuar nëpër rrjete sociale, vetura që është përmendur ditë më parë në media, me mbishkrimin me logon e Lëvizjes Vetëvendosje, me sa duket ka përfunduar në Kazino.


Mbështetësi më kreut të VV-së, sipas këtyre pamjeve, duket që ka përfunduar në një kazino në Kosovë.

Kjo veturë ditë më parë u publikua në mëdia për dizajnin që pronari i saj e kishte bërë, në përkrahje të Albin Kurtit në këto zgjedhje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë