Loading…

Vetura për pak sa nuk merr flakë në Prishtinë, qytetarët i dalin në ndihmë

  • 11/06/2021 | 15:45

Vetura për pak sa nuk merr flakë në Prishtinë, qytetarët i dalin në ndihmë

Një veturë për pak sa nuk ka marrë flakë në rrugën ‘Arbënor e Astrit Dehari’ në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Para pak minutash në Prishtinë ka ndodhur një incident me një veturë.

Gjatë pritjes në kolonë vetura e tipit Volkswagen, ka nisur të përfshihet nga tymi.

Qytetarët që kanë qëlluar aty i kanë ndalë në ndihmë shoferit dhe e kanë shpëtuar që vetura mos të përfshihet nga zjarri.

Më poshtë keni pamjet e publikuara në media. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë