Loading…

Vetura përfundon në lum në rrugën Rugovë-Pejë, brenda ndodheshin tre persona

  • 29/10/2021 | 11:00

Vetura përfundon në lum në rrugën Rugovë-Pejë, brenda ndodheshin tre persona

Një vetaksident ka ndodhur sot në rrugën Rugovë-Pejë, te fabrika e ujit, ku një veturë ka përfunduar në lumë.

Në disa pamje që janë publikuar në rrjetet sociale thuhet se deri te aksidenti ka ardhur si pasojë e ngricave të mëngjesit që krijohen gjatë kohës së vjeshtës dhe mospërshtatjes së shpejtësisë me kushtet e rrugës.

Ndërkohë, nga policia kanë bërë të ditur se të lënduar kanë mbetur tre persona, të cilët janë jashtë rrezikut për jetë. /Reporteri.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë