Loading…

Vetura rrotullohet 5 herë pas aksidentit dramatik, pilotja shpëton me një kafshim në gjuhë

  • 04/04/2021 | 12:56

Vetura rrotullohet 5 herë pas aksidentit dramatik, pilotja shpëton me një kafshim në gjuhë

Claudia Hurtgen, një pilote e kategorisë “Extreme E”, ka shpëtuar për mrekulli pas një aksidenti dramatik.


Vetura  e saj u rrotullua 5 herë gjatë garës në Arabinë Saudite, por fatmirësisht dhe çuditërisht, 49-vjeçarja pati vetëm një plagë në gjuhë nga aksidenti.

Shikojeni videon më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë