Loading…
Vetura shkel dy këmbësore në lagjen Dardania në Prishtinë
  • 10/08/2018 | 14:57

Vetura shkel dy këmbësore në lagjen Dardania në Prishtinë

Rreth orës 12:00 ditën e premte, një veturë ka shkelur dy këmbësore në lagjen Dardania në Prishtinë.


Viktimat kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Ngasësi i veturës është shoqëruar në polici, ndërsa njësitet relevante janë duke u marrë me rastin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë