Loading…

Veturat e policëve të Kosovës me targa të Beogradit

  • 19/12/2016 | 12:28

Veturat e policëve të Kosovës me targa të Beogradit

Inspektorati Policor i Kosovës është duke intervistuar disa zyrtarë policorë, si të dyshuar për përfshirje në disa vepra penale.

Shumica e këtyre policëve të ftuar për intervistim janë të komunitetit serb.

Një numër i veturave në parkingun e IPK-së, janë me tabela te shtetit të Serbisë, ndonëse policët bartin uniformë të shtetit të Kosovës. /Klan Kosova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë