Loading…

Vetvritet aktori i famshëm i serialit ‘Friends’

  • 15/01/2020 | 16:18

Vetvritet aktori i famshëm i serialit ‘Friends’

Aktori, regjisori dhe skenaristi i njohur Stan Krisch është vetvra në moshën 51 vjeçe, ku vdekjen e tijë e kanë bërë të ditur bashkëpunëtorët e tij në studio, transmeton Gazeta Metro.


“Ndodhi një tragjedi e madhe. E humbëm Stan. Studio do të jetë e mbyllur për një kohë, deri sa të mësohet se çka saktësisht ka ndodhur. Ju falemnderojmë për mirëkuptimin dhe nderin që keni për privatësinë tonë në këto qaste të rënda”, thuhet në komunikatën nga studio e aktorit shumë të preferuar të serialit “Friends”.

Deri më tani nuk janë bërë të ditur arsyet e vdekjes së tij, ku sipas medieve amerikane thuhet se ka bërë vetëvrasje.

Ai u bë i famshëm me rolin e tij në serialin shumë të suksesshëm “Friends” ku luajti rolin e Ethan./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë