Loading…

Vëzhguesi i një partie pranoi 5 euro, ndërhyn Policia

  • 11/06/2017 | 19:05

Vëzhguesi i një partie pranoi 5 euro, ndërhyn Policia

Policia e Kosovës e ka shoqëruar një përfaqësues të një partie politike në një qendër votimi pasi i njëjti kishte pranuar 5 euro nga një person i panjohur.


Admir Shala, kryeprokuror i Prokurorisë së Prizrenit, ka thënë se personi është shoqëruar në Polici.

Në Qendrën e Votimit në Reshtan me numër 2415/A të Suharekës një person i panjohur ia ka dhënë 5 euro një vëzhguesi të partisë. I njëjti është shoqëruar në Policinë e Suharekës”, tha Shala për Kallxo.com

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë