Loading…

Vëzhguesit nga komuniteti serb po i numërojnë votat pa dorëza

  • 23/10/2019 | 23:12

Vëzhguesit nga komuniteti serb po i numërojnë votat pa dorëza

Vëzhguesit e komunitetit serb janë duke i numëruar votat pa doreza në QNR, shkruan Gazeta Metro.


Në QNR në tavolinën numër një, janë numëruesit nga komuniteti serb, të cilët janë duke i numëruar votat e ardhura nga Serbia pa dorëza.

Ndryshe po veprojnë numëruesit e tjerë, të cilët janë pajisur me dorëza.

Nisma dhe LDK kanë kundërshtuar numërimin e votave të ardhura nga Serbia, të cilat konsiderohen të paligjshme./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë