Loading…

‘Viagra’ bëhet mollë sherri: Sinan Vllasaliu kapet keq me komentuesin

  • 19/10/2020 | 08:22

‘Viagra’ bëhet mollë sherri: Sinan Vllasaliu kapet keq me komentuesin

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Vllasaliu, është një prej emrave shumë të dashur për publikun.


Andaj edhe ndiqet nga një numër i madh i tyre. Mirëpo jo të gjitha komentet që pranon i pëlqejnë këngëtarit.

Ai duket se nuk i duron komentet ku shkruhen fjalë banale andaj e ka bllokuar një prej fansave të tij.

“Kjo nuk është mënyra e komunikimit. Dmth block”, ka shkruar Sinani.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë