Loading…

Viber vjen me ndyshime të reja

  • 18/05/2017 | 18:54

Viber vjen me ndyshime të reja

Në rast se jeni në grupin që irritoheni me faktin   që nuk  mundeni vet t`i selektoni tingujt e “Viberit”  sipas deshirës  dhe nevojave tuaja,do të ju gëzon lajmi  se prej sotit do të mundeni t`i zgjidhmi vetë  tingujt  për secilen kontakt ndamas.

Përveq kësaj ju tani mundeni edhe t`i vendosni bisedës tuaj fjalëkalim  dhe ta favorizoni si bisedën më të pëlqyer  dhe gjithmonë do t`i keni në fillim më të rëndësishmet dhe më të pëlqyerat .

Gjithcka që duhet të bëni është që ta  përditësoni versionin 6.8.7 të  “Viberit”. Këtë aplikacion e përdorin mbi 800 milionë përdorues rreth e çark  botës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë