Loading…

Viber vjen me një risi

  • 14/03/2017 | 09:18

Viber vjen me një risi

“Secrets Chat” quhet risia më e fundit në një prej aplikacionet më popullore për komunikim, Viber.

Kjo risi do të jetë e disponueshme në të dyja sistemet operative, si në iOS ashtu edhe në Android. “Secrets Chat” ofron një siguri në bisedë dhe në privatësinë e saj duke patur një enkript fundor që do të thotë se mesazhet “vetëshkatërrohen” në momentin që dërgohen në telefonin tjetër.

Po ashtu përdoruesit nuk mund të bëjnë “Screenshot” bisedën duke rritur akoma dhe më shumë sigurinë.

Një gjë të tillë e implementoi edhe WhatsApp. Gjithashtu aplikacionet si Messenger apo Snapchat përdorin të njëjtin funksion.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë