Loading…

Victoria Beckham bashkohet me vajzat e Spice Girls dhe ka një arsye

  • 10/06/2021 | 17:42

Victoria Beckham bashkohet me vajzat e Spice Girls dhe ka një arsye

Victoria Beckham, Mel B, Emma Banton, Melanie dhe Gary Horner u bashkuan për të festuar Muajin e Krenarisë, transmeton Gazeta Metro.


Ish-anëtarët e ekipit Spice Girls janë bashkuar në Instagram për të promovuar bluza speciale “Ëannabe”, në bashkëpunim me organizatën bamirëse. Pesë prej tyre janë krenarë që, për të tretin vit radhazi, të punojnë me njerëz që po luftojnë për të drejtat e LGBTQ, por gjithashtu synojnë të zvogëlojnë numrin e të rinjve të pastrehë në Britaninë e Madhe.

Në videon e re, të gjitha ish-vajzat e “Spice Girls” veshin bluza të personalizuara, dhe në pjesën e përparme të secilës thuhet “krenare dhe dëshiron të jesh e dashura ime”.

Në faqen e saj në Instagram, Victoria shkroi vetëm këtë mesazh dhe postoi videon.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Ajo gjithashtu postoi një foto, në të cilën pozon në shtëpinë e saj e veshur me një bluzë të re.

“Unë jam i fiksuar me bluzën tonë të Krenarisë 2021”, shkroi Victoria./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë