Loading…

Vidal stërvitet në rrugët e Barcelonës

  • 16/09/2020 | 14:01

Vidal stërvitet në rrugët e Barcelonës

Arturo Vidal është stërvitur sot në rrugët e Barcelonës.


Arturo Vidal është duke kaluar ditët e tij të fundit si futbollist i Barcelonës.

Mesfushori është në prag të finalizimit të largimit nga klubi për t’u transferuar në Inter. Në ndërkohë, ai duket se nuk është duke u stërvitur me pjesën tjetër të ekipit katalan.

Në pamjet e publikuara nga El Chiringuito, Vidal shihet duke u stërvitur në rrugët e Barcelonës, transmeton lajmi.net.

Vidal është në process të finalizimit të largimit nga Barcelona dhe rikthimit në Serie A, te skuadra e Interit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë