Loading…

Video e Mustafit që po i bën të qesh të gjithë: Driblon si Messi, mirëpo në fund ia huq

  • 02/04/2019 | 11:27

Video e Mustafit që po i bën të qesh të gjithë: Driblon si Messi, mirëpo në fund ia huq

Dje Arsenal fitoi 2:0 ndaj Neëcastle United, duke kaluar kështu në pozitnë e tretë të Premier Ligës, transmeton Gazeta Metro.


Në ndeshje u paraqit edhe mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi që për pak çaste ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Reprezentuesi i Gjermanisë, që është kritikuar shumë për performancën në Arsenal në sezonet e fundit, pati paraqitje të mirë në pjesën e dytë duke u nisur disa herë përpara për të përkrahur skuadrën në sulm.

E një rast ishte i veçantë për të, pasi ai kalon disa lojtarë të Newcastlet dhe niset nga krahu i djathtë në sulm. Pas një vrapimi të mirë, më pas Mustafi bën një prej harkimeve që s’i do askush./gazetametro.net

Shikojeni videon më poshtë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë