Loading…

Video e nuses me dashnorin në krevat: Flet personi që njeh burrin e saj, befason me atë që e tregon (Foto)

  • 31/07/2017 | 11:18

Video e nuses me dashnorin në krevat: Flet personi që njeh burrin e saj, befason me atë që e tregon (Foto)

Dy ditë më parë, emisioni “Me zemër të hapur” në “News24” transmetoi një video të veçantë. Një familje kishte kapur “mat” me të dashurin nusen e djalit të tyre dhe kishte xhiruar skenën e çiftit në krevat.


Në videon disaminutëshe kunata i thotë gruas “i pafsh hajrin, por fëmijët lëri rehat”. Familja Nacaj nga Kopliku (bashkëshorti është në SHBA) e bëri publik rastin në TV, duke kërkuar që dy fëmijët të mos i mbajë më e ëma që u kap me të dashurin, por familja e të atit.

Por nje person qe thote se e njeh bashkeshortin qe jeton ne Amerike, ka kontaktuar me “Panorama” dhe thote se ai e ka prere ne bese gruan qe ka lene me femije ne Shqiperi dhe se atje ku jeton ka nje lidhje tjeter.

Denoncimi

Prsh do kisha deshir qe te shkruani nje qik me shum per njarjen e asaj nuses qe u kap mat me te dashin. Te shkruani pak edhe per burrin e saja i cili ka nje koh te gjat qe eshte i lidhur me nje tjeter un e njof shum mir se jetoj ne New York dhe e kam takua prosenalish ky vet e ka qua gjendjen ne kete pik se e ka pre ne bes dhe ajo 4 vite pa burr sa do priste se ky nuk do i binte mbrapa kurr por kjo ka qen nje kurdisje e familjes burrit se si ta ndaj qe ky te jetoj me kete tjetren qe ka.

Keta kan hellur gurin dhe mshehur doren. Mua nuk me lidh asi gje me asnjeren pal po me qen se njof zoterin me shtyri kuriziteti qe te flitet pak ma shum dhe rreth keti qe injeroj veten e tija dhe po ashtu dhe nenen e femijeve te tij. Plus dhe nga kush u terrorizuan femjet cfar pan ata ne momenti e hyrje brenda per mendimin tim do dal para drejtesis edhe miku i tyre se ata bashk me te shpis kan ber nje terror te madh ndaj femive

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë