Loading…

Video e qesharake nga një dasmë boshnjake: Dhëndri ia dha vrapit, kur ta kuptoni arsyen do të shkriheni së qeshuri

  • 02/11/2018 | 17:14

Video e qesharake nga një dasmë boshnjake: Dhëndri ia dha vrapit, kur ta kuptoni arsyen do të shkriheni së qeshuri

Në rrjetet sociale është shpërndarë një video qesharake e një dasme në Shirokom Brijeg të Bosnës dhe Hercegovinës.


Në video shihet se si dhëndri po vraponte pas turmes së veturave bashkë me të ftuarit në dasmën e tij, trnasmeton gazetametro.net.

“Ajo ndjenjë kur e harron dhëndrrin, ndërsa mysafirët u nisën…”,shkruante mbi videon e publikuar.

Për fat të mirë në fund, dhëndri arrin tek vetura me të cilën ka pasur ta marr nusen./gazetametro.net

Onaj osjećaj kada mladoženju zaboraviš, a svati krenu…

Posted by Imocki crnjaci on Tuesday, 30 October 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë