Loading…

Video e rrallë: Kjo ishte frizura unike e Ramush Haradinajt gjatë luftës

  • 06/02/2021 | 10:32

Video e rrallë: Kjo ishte frizura unike e Ramush Haradinajt gjatë luftës

Në një video të rrallë nga lufta, shihet ish-udhëheqësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK’së), Ramush Haradinaj, me një model unik të flokëve, shkruan Gazeta Metro.


Së fundi në rrjetet sociale është shpërndarë një video, ku Ramush Haradinaj, shihet duke vizituar banorët e një fshati në Kosovë.

Ajo që ka marrë vëmendje në këtë video të rrallë është stili i flokëve të Haradinajt.

Ky stil i flokëve është kthyer në trend në ditët e sotme.

Më poshtë keni videon e tij nga lufta. //gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë