Loading…

VIDEO: Helikopterët ushtarakë serbë ishin nën shënjestrën e autoblindës së Policisë së Kosovës

  • 25/09/2021 | 16:25

VIDEO: Helikopterët ushtarakë serbë ishin nën shënjestrën e autoblindës së Policisë së Kosovës

Gjatë ditëve të fundit, helikopterë serbë kanë lëvizur mbi pikat kufitare në Jarinje e Bërnjak duke provokuar kështu policinë e Kosovës në veri të Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Por gjatë lëvizjes së tyre mbi këto pika kufitare, ata gjatë gjithë kohës kanë qenë në shënjestrën e policisë së Kosovës që po qëndron atje.

Kjo është video:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë