Loading…
Video nga aksidenti i George Clooney
  • 12/07/2018 | 16:41

Video nga aksidenti i George Clooney

Pas lajmit që tmerroi të gjithë botën dolën detajet e reja në lidhje me rastin.


Lajmi që aktori i famshëm George Clooney pësoi aksident shqetësoi shumë fansa, transmeton gazetametro.net

Aktori i famshëm menjëherë është dërguar në spital, ndërsa detajet në lidhje me rastin nuk janë bërë publike.

Clooney po qëndron në Sardinia së bashku me gruan dhe binjakët, për shkak se është duke xhiruar mini serialin “Catch 22”.

Dhe ndërsa tifozët e tij presin lajme për rikthimin e tij, një video shfaqet tek publiku, i cili shihet saktësisht si një kamion dhe motor goditen me Clooney. Shoferi i makinës e ndihmoi atë ndërsa po prisnin ambulancën./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë