Loading…

Video nga vendi i ngjarjes ku u plagos Azem Vllasi (Video)

  • 13/03/2017 | 08:58

Video nga vendi i ngjarjes ku u plagos Azem Vllasi (Video)

Ky është vendi ku u plagos Ish-lideri komunist, tash avokat Azem Vllasi.

Akoma nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë. Krejt çka dihet është se ai u plagos nga persona të panjohur te banesa ku jeton.

Kjo është videoja nga vendi i ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë