Loading…

Video: Polici nget motoçikletën e konfiskuar, bëhet gaz para botës

  • 11/04/2019 | 15:06

Video: Polici nget motoçikletën e konfiskuar, bëhet gaz para botës

Videoja në të cilën polici njujorkez tenton të duket ‘cool’, e pastaj rrëzohet nga motoçikleta si amatori i fundit në rrugë në Harlem, është bërë shumë e shikuar, trasnmeton Gazeta Metro.

Polici ka dashur ta dërgojë motoçikletën e konfiskuar në stacion, por i ka lënë anash të gjitha ligjet e rregullat, është ulur në motoçikletë pas helmetë mbrojtëse dhe ka hyrë në udhëkryq në dritë të kuqe. Këtë e shpjegon ardhja e makinës së argjendtë nga e djathta, shkaku i të cilës pjesërisht edhe e ka humbur kontrollin nga motoçikletës polici.

/gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë