Loading…

VIDEO prekëse kur qeni i thotë lamtumirë pronarit në shtratin e vdekjes

  • 20/07/2018 | 12:22

VIDEO prekëse kur qeni i thotë lamtumirë pronarit në shtratin e vdekjes

Ky është momenti shumë prekës kur një qenë i thotë lamtumirën e fundit pronarit të tij në shtratin e vdekjes.


Ryan kishte një hemoragji ne tru dhe mjekët thanë se ai nuk do të mund të zgjohet më ndonjëherë, raporton dailymail, përcjell gazetametro.net

Ryan ishte shumë i lidhur me qenin e tij, dhe familja dëshironte që ai të dinte pse ai nuk po kthehet në shtëpi.

Spitali bëri një përjashtim, dhe lejoi qenin të hyjë në dhomë. /gazetametro.net

There's nothing harder than saying goodbye to your best friend 😭 ❤️

There's nothing harder than saying goodbye to your best friend 😭 ❤️

Posted by Daily Mail on Thursday, 12 July 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë