Loading…

Video që tregon se Messi kishte probleme muskulare gjatë ndeshjes ndaj Lille

  • 30/10/2021 | 17:56

Video që tregon se Messi kishte probleme muskulare gjatë ndeshjes ndaj Lille

Paris Saint-Germain shënoi fitore mbrëmë me rezultat 2:1, duke përmbysur gjithçka, pasi fillimisht ishte në disavantazh pas pjesës së parë.


Marquinhos dhe Di Maria realizuan për fitoren e vendasve.

Ndërkohë, me të filluar pjesa e dytë Lionel Messi u zëvendësua nga Mauro Icardi.

Kjo ndodhi pasi Messi kishte probleme muskulare, ndërsa tani ka dalë videoja se si Messi ankohej në lëndim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë