Loading…

Video qesharake: Gruaja që përpiqet ta gjejë vendin se ku ta mbushë makinën e saj me derivat

  • 03/07/2020 | 17:55

Video qesharake: Gruaja që përpiqet ta gjejë vendin se ku ta mbushë makinën e saj me derivat

Të qenit i mbyllur brenda shtëpive tona gjatë pandemisë, nuk është për t’u habitur që disa gjëra që zakonisht i bëjmë çdo ditë, kur të kthehemi mund edhe ti harrojmë ato.


Këto gjëra janë nga më të ndryshmet, duke filluar nga vozitja e deri te pika e karburantit kur vendosim ta mbushim makinën, transmeton Telegrafi.

Dhe këtu kemi një rast kur një grua nuk arrin t’a gjejë vendin se ku duhet mbushur makina me karburant.

Kjo video u postua në Reddit dhe është shpërndarë jashtëzakonisht shumë nëpër rrjetet sociale.

Pas disa tentimeve ajo më në fund arrin t’a gjej vendin se ku mund ta mbush makinën e saj me karburant.

HMC While i try to pump gas from holdmycosmo

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë