Loading…

Video të Thaçit me Biden: A po paralajmëron diçka Endriti

  • 17/01/2022 | 18:23

Video të Thaçit me Biden: A po paralajmëron diçka Endriti

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, duket se po paralajmëron diçka, teksa postoi një video të babait të tij, së bashku me presidentin amerikan, Joe Biden.


Video e publikuar nga Endrit Thaçi, ishte bërë kohë më parë, kur tani presidenti i SHBA-së, Joe Biden, e pati quajtur Hashim Thaçin si “Xhorxh Washingtoni i Kosovës”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë