Loading…

VIDEO| Totaj prezanton projektin për Parkun Qendror të Prizrenit

  • 09/11/2021 | 10:12

VIDEO| Totaj prezanton projektin për Parkun Qendror të Prizrenit

Kandidatin për kryetar të Prizrenit nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Shaqir Totaj, ka prezantuar projektin transformues të Parkut Qendror të Prizrenit, shkruan Gazeta Metro.


Këtë projekt Totaj e ka prezantuar përmes një videoje që e ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook.

“Transformimi i Parkut qendror të qytetit me hapësira rekreative, parking nëntokësor për 711 vetura dhe rregullimin e shtratit të Lumbardhit do të jetësohet pas 14 nëntorit. Shikojeni planin tim konkret në këtë video”, ka shkruar Totaj në llogarinë e tij në Facebook.

Shaqir Totaj do të përballet me kandidatin e Lëvizjes Vetëvendosje, Mytaher Haskuka, në balotazhin e Prizrenit në kuadër të Zgjedhjeve Lokale në Kosovë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë