Loading…

VIDEO| Vedat Muriqi ia jep fitoren Mallorcas në minutat shtesë, shpërthen stadiumi

  • 11/02/2024 | 18:56

VIDEO| Vedat Muriqi ia jep fitoren Mallorcas në minutat shtesë, shpërthen stadiumi

Mallorca ka shënuar fitore tejet të rëndësishme në luftë për mbijetesë.


Mallorca triumfoi në fund ndaj Rayo Vallecanos, falë golit në minutat shtesë nga sulmuesi kosovar Vedat Muriqi.

Muriqi shënoi bukur me kokë në minutën e dytë shtesë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë