Loading…

Videoja e kësaj bebe të ëmbël po mahnit të gjithë (Video)

  • 24/01/2017 | 09:36

Videoja e kësaj bebe të ëmbël po mahnit të gjithë (Video)

Keni parë shpesh video nga më të ndryshme ku paraqesin fëmijë të ndryshëm dhe mënyrat se si ushqehen dhe si e shijojnë ata ushqimin.


Por, kur të shihni se sa ëmbël ushqehet kjo bebe, nuk do të mund të ndaleni duke e shikuar.

Me siguri qulli ishte më se i shijshëm, mund të themi sipas asaj se si e shikon kjo bebe./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë