Loading…

Videoja tronditëse: Burri rrah kolegen e tij pasi i kërkoi të vishte maskën

  • 08/07/2020 | 11:40

Videoja tronditëse: Burri rrah kolegen e tij pasi i kërkoi të vishte maskën

Një zyrtar i qeverisë lokale në Indi rrahu një punonjëse femër , pasi ajo i kërkoi të vishte një maskë, transmeton Gazeta Metro.


Videoja tronditëse tregon burrin duke nxituar në drejtim të 43 vjeçares, derisa ajo qëndron e ulur në tryezën e saj, pastaj e tërheq atë nga flokët zvarrë në dysheme.

Derisa personeli e shikonte atë me frikë, ai rrëzoi edhe një person tjetër në dysheme, derisa vie një burrë tjetër më i ri i cili ndal përleshjen./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë